April 2010

Green Day-...to musela být atmoška..:D♥

28. april 2010 at 18:21 | Vačička
To musela být atmoška, když to zpívali :D:D♥♥♥


Mrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

Green Day-Tré kouzlí?:D:D

28. april 2010 at 18:19 | Vačička
Vypadá to , jako kdyby tré kouzlil :D:D .."čáry máry fuk :D"Mrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

Green Day- dvojníci ?!:D

28. april 2010 at 18:16 | Vačička
No čumím na to, jak babka na satelit :D prostě :D A dokonce i kroutím hlavou :DMrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

Green Day-♥Vidět tak ten přerostlej /tour/autobus nebo co to je :D

28. april 2010 at 18:15 | Vačička
Vidět tak ten jejich přerostlej autobus , nebo co to je :D jáj...rači nechtějte vědět :D

  

Mrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

Billie-Bůh:D:D

28. april 2010 at 18:13 | Vačička
No prostě, když tuhle fotku vidím, připomíná mi to, jako kdyby byl Billie bůh- ta světla a ti fanoušci...:D

Mrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

Green Day- Billie

28. april 2010 at 18:12 | Vačička

Z videoklipu 21st C.B....

Mrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

krásný diplomek Green Day thanx

25. april 2010 at 15:53 | Vačička
Moc děkuju Cleo ze krásný diplomek♥Tré zas nabaluje :D♥

24. april 2010 at 21:15 | Vačička
Vypadá to, že Tré zase někoho balí svýma krásnýma očičkama♥ to kdyby se na mě takhle podíval...:D♥

DSC_0172
Mrs. Keith Leslei Simpson Deeply (Cocain)

GREEN DAY'S AMERICAN IDIOT PREMIERE ON BROADWAY

24. april 2010 at 21:02 | Vačička
Pár fotek z premiéry musikálu AMERICAN IDIOT:)


DSC_0002
DSC_0151

                  ↓v cč↓

Akce na koncert Green Day!!Přečíst:!!

22. april 2010 at 21:13 | Vačička
    Smile  ................"Ahojky milí spoluobčané který jedou na GDíšky ! xD ... Tož dostaly sme takej mini mega nápad ale etě newíme jakej ... Napadlo nás že by sme třeba u American nebo u něčeho jinýho co prostě na 100 % budou hrát udělali mexickou wlnu nebo něco takowího .. takže plsíím jestli má někdo nějakej nápad tak pls napište do comentů a mi potom wibereme třeba měsíc před konclem ten nejlepší a napíšem wám comenty wšem který se zůčastnili co se teda bude dít aby ste teda wěděli co a jak xD .. PLSÍÍÍM ! Jestli wíte o někom kdo tam jede tak mu plsky dejte odkaz !!! A jestli byste byli až tak hodný a dali si odkaz na tenhle blog třeba pod záhlawko ! x) ... Fak chcem aby to wědělo hodně lidí a aby to bylo prostě mega ! xDD ... Tak plsky pište !!! x)

PS: Asi spíš uděláme anketu kterej nápad je nej x) souhlas ?? xD......................"

jsem zkopírovala z jednoho blogu, aby o tom vědělo víc lidí..:D komentíky atd..piště pls ke zdroji:-*

Mrs.Keith Leslei Simpson Deeply /cocain/

Hlasujte pro Green Day!!!povinně:D

20. april 2010 at 20:41 | Vačička
Billie Joe Armstrong - With An Angel Face  Vidíte jeho oči? No tak zvedněte tu zku*venou myš a hlasujte!


Hlasujte pro Green Day, povinně


Mrs.Keith Leslei Simpson Deeply /cocain/


Green Day- že by "Day of the Dead"?

20. april 2010 at 18:51 | Vačička
:D no nevím jestli je to jenom na nějaké oslavě nebo tak..:D ale Mike :D♥ tý brďóó :D

  

Mrs.Keith Leslei Simpson Deeply /cocain/

GD♥Jesus of suburbia ♥:D

20. april 2010 at 18:49 | Vačička
Určitě jste každý viděli videoklip Jesus of suburbia!::

No, musím se přiznat, že se mi dost líbí ten týpek, který tam ve videoklipu hraje řekla bych hl. postavu:D----....no, tak se podívejte jak vypadá doopravdy♥

 ve videoklipu
Lou Taylor Puccidoopravdy


P.S: Říkala jsem si , že tohle nemůže být on, ale jak sem se zadívala JE TO ON!


Mrs.Keith Leslei Simpson Deeply /cocain/

I´m dead-SMÍCHY!:D

20. april 2010 at 18:40 | Vačička
Nemůžu z ♥Trého♥:D Jak špulí pusu u toho zrdcátka a pak dělá ovci :D:D no prostě náš Tréjíček♥:)Mrs.Keith Leslei Simpson Deeply /cocain/

MCR- nová soutěž o dvě trička MCR♥

19. april 2010 at 15:46 | Vačička
    Na OFICIÁLCEbyla vyhlášena nová soutěž. Úkolem je přečíst texty písniček "Thank You for the Venom", "Mama", "WttBP" a "Helena" co možná nejrychleji a video pak uploadovat naYOUTUBE. Vítěz si bude moct vybrat jakákoli dvě trička z My Chem store. Uzávěrka soutěže je v pátek 23. dubna.
Na webu se také objevila zpráva od Franka:
Zdravíčko, přátelé,
všem vám přeju krásný třetí dubnový týden. Hlásím, že na frontě My Chem to bylo pěkně divoké: psaly se a nahrávaly songy, pilo se kafe... opravdu hodně kafe, děti byly prověřeny ultrazvukem, šílené nápady uskutečněny a zkofeinovaným a znaveným se nedostávalo spánku.
Rád bych poblahopřál sběratelům, kterým se podařilo ukořistit printy 1 a 2 z limitované edice. Děkuju vám a doufám, že si je užijete ve zdraví. Nestává se často, že bychom se pustili do něčeho takhle zvláštního a speciálního. Mám moc dobrý pocit z toho, že vám můžeme nabídnout něco daleko osobnějšího než třeba design na tričku (pokud si však trička přece jenom žádáte, můžu vám slíbit, že se tu velmi brzy objeví nové návrhy). Už příští měsíc budou zveřejněny části 3 a 4, tak se tu určitě zastavte. A určitě seREGISTRUJTE, abyste dostávali novinky a veškeré informace týkající se My Chem dřív než ostatní. Zatím tu mám pro vásDVĚ NOVÉ FOTKY ZE STUDIA, které čekají, až je prozkoumáte.
Pokud se chystáte zúčastnit naší soutěže v rychlém čtení textů, tak přeju hodně štěstí! Už se vašich videí nemůžu dočkat, tak jděte do toho. A nepodvádějte! Mumlalové a ti, kdož schválně použijí funkci zrychlení, budou potrestáni diskvalifikací a prděním mého naplynovaného psa Profesora Buckleyho.
A nyní, bez dalších cavyků, přejděme k tomu, na co se každý v dubnu těší nejvíc... následuje další část SLOVÍČKAŘENÍ aneb fráze moderní doby. Autorem jsou My Chemical Romance.
Epizoda 19.: "Nechci na toho psa šlápnout..."
Byla teplá jarní noc, když v jednom místním nahrávacím studiu použil pomocný muzikant Jamie Muhoberac poprvé onu populární frázi "Nechci na toho psa šlápnout". Jamie pracoval už na dvou albech MCR a věhlas získal především coby "chlápek s pizza orgánem" a "chlápek, co vydává bláznivé zvuky laserových zbraní". Právě on utrousil tuto, dnes už neblaze proslulou, větu, když doslova málem zašlápnul Jacka Bauera, milovaného yorkšírského teriéra Raye Tora. Zanedlouho už se tato fráze zabydlela v srdcích a ústech dnešní mládeže. Dostala se na trička a samolepky, kde nahradila Ježíšův výrok apoštolům "Nechci tu nikomu nas*at na dort, ale jeden z vás mě zradí", což je velmi populární způsob, jak člověku sdělit, že ho nechcete naštvat, předtím, než mu řeknete něco, co ho stoprocentně naštve. Svědkové Jamieho výroku prohlásili: "Když se nad tím zamyslíte, používat Jamieho větu bude smysluplnější. Vždyť kdy vám někdo naposledy nas*al na dort? A pokud přece, stejně to můžete zažít maximálně jednou do roka, a to na vaše narozeniny! Naproti tomu, průměrný člověk dnešní doby šlápne na psa každé tři a půl minuty." (do statistiky nebyly zahrnuty státy Albánie a Portoriko, takže pravdivost tohoto výroku nemůže být prokázána).
xofrank


Na NME.com vyhlásili anketu nazvanou "Nejlepší textař všech dob". Mezi nominovanými je i Gerard, hlasovat pro něho můžeteZDE.

Read more:HTTP://MYCHEMICALROMANCE.CZ/NEWS.HTM#IXZZ0LYNOBJN5

Silent Hill

19. april 2010 at 15:29 | Vačička
SILENT HILL

Rok výroby: 2006

Popis filmu

Japonský herní horror v americkém balení režírovaný Francouzem. To je důkaz globalizace Hollywoodu, který nasává nové talenty a inspirace. Tentokrát jde o jednu z nejpopulárnějších herních sérií survival hororů, do které patří i Resident Evil. Silent Hill však nestaví na zombies a roztrhaných vnitřnostech, mnohem raději diváka straší po vzoru klasických japonských hororů a představuje mu monstra jak z deníčku nejslavnějších kubistů. Výsledkem je vysoce originální herní koncept, který učaroval i Rogeru Avarymu (scénárista Pulp Fiction) , který se rozhodl sepsat scénář, s podporou autora původní hry, Akiry Yamaoky z Konami. 

Silent Hill režíruje Christophe Gans, zodpovědný třeba za Bratrstvo vlků, jehož atmosféra se dala krájet snad jen motorovou pilou

Dějově se dá snímek popsat jako mix prvních tří dílů, ve kterých jde o hlavní hrdinku Rose a její smrtelně nemocnou dcerku. Rose se chopí poslední šance a vydá se za starou léčitelkou. Autoři jí však nechají zabloudit do tajemného a opuštěného městečka jménem Silent Hill a dokonce ji seberou i milovanou dcerku. Rose se při jejím hledání stále hlouběji zaplétá do ponuré historie města, které je mrtvé jen na první pohled. V temných koutech totiž něco číhá...a nemá to zrovna dobré úmysly.


V moci ďábla/ Exorcism of Emily Rose, The

19. april 2010 at 15:19 | Vačička

V moci ďábla/Exorcism of Emily Rose, The

Rok výroby: 2005


Popis filmu: Katolická církev učinila extrémně vzácné rozhodnutí a oficiálně potvrdila, že je devatenáctiletá studentka prvního ročníku vysoké školy posedlá zlý duchem. Příběh filmu V moci ďábla pojednává o dramatickém soudním líčení s farářem, odsouzeným za nedbalost, která vyústila ve smrt mladé, údajně posedlé dívky. V hlavní roli snímku, založeného na skutečných událostech, se představí LAURA LINNEY jako Erin Bruner, obhájkyně otce Richarda Moorea (TOM WILKINSON), který kontroverzní vymítání ďábla vedl.

Emily Rose (JENNIFER CARPENTER) opouští svůj klidný venkovský domov, aby mohla studovat na vysoké škole. V osamělé noclehárně ji však jedné noci potká děsivá "halucinace", po níž ztratí vědomí. Útoky se postupně stávají častějšími a jejich intenzita se stále stupňuje, proto se nábožensky založená Emily rozhodne podstoupit vymítání ďábla pod vedením faráře, otce Richarda Moorea. Když pak mladá dívka během obřadu zemře, je farář obviněn ze zabití z nedbalosti. Roli jeho obhájkyně neochotně přijímá renomovaná právnička Erin Bruner, jejíž skálopevný ateismus a nedůvěra v nadpřirozeno jsou v průběhu soudního procesu nalomeny oddanou vírou otce Moorea a zvláštními, nevysvětlitelnými okolnostmi, které případ provázejí.

No, mě to ani jako horo nepřipadalo, spíš takový filmík , ale záleží na vás.

Myslím, teda aspoň to bylo na netu, že tenhle horor je o téhle Anneliese Michel-ve filmu EMILY (viz. obrázky dole) o tomhle případu už jsem slyšela dokonce o tom byl i dokument, a musím říct, že ten dokument je strašlivější než horor...ale jako  ta skutečná Emily....ta vypadala vážně hrozně v tom dokumentu. a zemřela 1976 3 března..ale fakt haluz, na ten dokument vám doporučuju se kouknout-nabo na tu reportáž či co to bylo..ukazovali tam, jak křičí, rve si vlasy a ukousává nehty!


Green Day koncert v Praze už je VYPRODÁNO!

18. april 2010 at 19:55 | Vačička

Grr...
Billie:: Mike Dirnt :: Loud Enough :: Ano!

Na koncert Green Day♥ v Praze už jsou vyprodané lístky do 1.sektoru za 1 190,-Kč.

:D:D dneska jsem dostala od sestřenice NEW plakát Green Day♥ a musím se na něj čumět pořád!:D je prostě nádherný! NE! oni jsou nádherní♥:D och už jsem jak malý fakan, který se vzrušuje nad porno časákama :D 

A víte, co mi řekl dneska tátá v autě když jsme odjížděli od babči z Ostravy domů? "Kačko, punkeři hrají taky na harmoniku!":D " to? di někam už..":D záchvat smíchu :D UŽ JSEM VIDĚLA BILLIEHO S HARMONIKOU :D no tím chtěl říct asi to, že místo el. kytary kterou chci mi koupí harmoniku od tety :D  v tom případě mi může políbit.. mou ctěnou českou...hubu:)!

Jeho oci, zesilim !!>D

16. april 2010 at 22:32 | Vačička

Mrs.KLSD/c/

YEAH  I ♥ YOU >D