December 2009

Happy new year

31. december 2009 at 16:41 | Vačička

takže hotowo!

30. december 2009 at 23:06 | Vačička
čawky,
mnoo takže nakůpené věci už na krojáč mám mnoo ae včil keré triko si mám vzat?

TOTO

NEBO


TOTO


NEZABIJU SA NA TÉM PODPATKU??

MY NEW *Bootičky*

30. december 2009 at 14:51 | Vačička
Čawky lidičky,
Mnoo dneska sem byla nakupoovat na krojový ples mnoo oblečení a bootičky...co myslíte můžu v nich jít?


nahé fotky lindsay

28. december 2009 at 20:36 | Vačička

/ foto: Yu Tsai /Muse


/ foto: Yu Tsai /Muse
/ foto: Yu Tsai /Muse


/ foto: Yu Tsai /Muse

vánoce-dneskaaj super!

24. december 2009 at 20:05 | Vačička
Čawky lidičky...
mnooo tak co Vánoce? U nás docela doobré jako každý rok..
co jste dostali od Ježíška :-D
mno já sem dostala míň věcí než pred rokem-plotože hold máme plnů prdeeel :-D mnojoo kdyz uz ani nwm co si přát :-D
mnoo ae nedostala sem dáreček kerý sem cela!! prece trenky s krtečkeeem! achjooo :-D
mnojoo ináč smrdím všema různýma vonavkama co sem dooostala :-D

mno lidičky o půl deváté du na půlnoční :-D(mnojoo...pozdravme se navzájem.:-D) tak nic papa a užijte si šťastný NEW YEAR

vtipy o vánocích

24. december 2009 at 11:45 | Vačička
VÁNOCE

Milý Ježíšku, celý rok jsem byla opravdu hodná, a jediná věc, o kterou tě prosím, je mír a láska pro všechny lidi na zemi! S láskou Sára. -Milá Sáro, tvoji rodiče hulili trávu, když tě měli, co? Tvůj Ježíšek
Milý Ježíšku, nechala jsem ti mléko a koláčky pod stromečkem, a nechala jsem také mrkvičku pro tvého soba přede dveřmi. S láskou, Zuzka. -Milá Zuzko, chceš mi prokázat laskavost? Tak nech raději před dveřmi flašku, nejlépe od p. J. Daniela. Tvůj Ježíšek

nejkrásnějšíí phootoo

23. december 2009 at 14:13 | Vačička
achojky, mno jak se máte? co děláte? mno jsem se jenom divala na internetu a rekla sem si, že sem dám foto mira šmajdy a martina chodúra..toto foootoooo se mi megácky líbí...teda aspoň mě...


diplomky od KatQa mooc děkuju

23. december 2009 at 12:54 | Vačička


achjooo

22. december 2009 at 23:02 | Vačička
z teho nemožu:

Bylo to poprvé! Slíbil mi, že bude něžný. Bolelo to! Když jsem uviděla krev, vykřikla jsem. Vytáhl ho a ukázal mi ho. Byl velký! ... ... můj první vytrženýZUB!
... Tak co,na to jste mysleli ? :D

od Sb katky mooc děkuju!

22. december 2009 at 18:47 | Vačička

vánoční bleskowka

22. december 2009 at 13:04 | Vačička

1.čau

2.Už se těšíš na Vánoce?

3.Co si přeješ?

4.Věříš na Ježíška?

5.Santa/Ježíšek

6.Jíš kapra?

7.No takové primitivní otázky co chceš na diplom?

8.Tak dík za bleskajdu a hoj!Av na nákupechchchch

22. december 2009 at 12:49 | Vačička
Av byla viděna jak byla nakupovat se svojí nejlepší kamarádkou Jamie. Oě byly oblečené v oblečení Abbey Dawn. Právě mířily do obchodu Barneys Of New York . :)
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host

hlášky 2

20. december 2009 at 22:13 | Vačička
Vyhoň si brko a di spaatPrdelovice u ŘiťovaNečum jak péro z gaučaStrč si prst do ucha a neser Do psí prdele Já mám taký hlad že nemám s kým spat Až vysereš maggi tak se s tebou budu bawitZasraná gravitace Kam se sereš --di do prdele! --mám ti ukázat cestu??Kurva zhasni to slunko atd

KOLEKCE Abbey Dawn-Avril Lavigne003111

20. december 2009 at 20:41 | Vačička

horor 10

20. december 2009 at 18:53 | Vačička
ZOMBIELAND
Plakát: Originální název: Zombieland
Rok výroby: 2009

Motto

Máma mi jednou říkala, že budu v něčem dobrej. To ale netušila že to bude zabíjení ZOMBIE!


POPIS
V této hororové komedii převzaly nad naším světem nadvládu zombie. Existuje zde však jeden přeživší muž Tallahasseem (Woody Harrelson), který se baví zabíjením zombie, kvůli synovi kterého mu zabili. Když se k němu přidá zakřiknutý strašpytel Columbus - odborník na přežití (Jesse Eisenberg), bude muset dokázat, že je v něm i něco víc a zažijí to co by asi jen tak nezažili, kdo by řekl že 12letá holka je unese! A kde Columbus najde svoji první lásku.

horor 9

20. december 2009 at 18:50 | Vačička
PÁD DO TMY


Plakát: Originální název: Descent, The
Žánr: Dobrodružný, Horor, Thriller
Rok výroby: 2005
Režie: Neil Marshall

Motto

Bojíte se tmy? To budete..POPIS

Rok po kruté a tragické nehodě se šestice kamarádek opět vydává na každoroční dobrodružnou výpravu - tentokrát do odlehlé části Appalačského pohoří, aby podnikly sestup do jeskynního systému. Uvnitř jeskyně je náhle zasáhne pohroma. Kameny uvolněné při sesuvu zatarasily jediný východ a uvěznily je uvnitř. Skupina se po neshodách dělí a každá z dívek se modlí, aby našla nějaký jiný východ. Je tu ale ještě něco jiného, co na ně v podzemí číhá - neznámý druh velkých humanoidních nestvůr, které se dokonale adaptovaly na život ve tmě. Představa, že se brzy stanou kořistí příšer, v dívkách probouzí ty nejprimitivnější pudy a nutí je dělat úplně vše, aby obstály v totálním boji s nepopsatelnou hrůzou, která útočí bez varování, znovu a znovu a znovu.

horor 8

20. december 2009 at 18:47 | Vačička
HORY MAJÍ OČI 2

Plakát: Originální název: Hills Have Eyes II, The
Žánr: Horor, Thriller
Rok výroby: 2007
Režie: Martin Weisz

Motto

Ti šťastnější zemřou rychle...POPIS
V dějinách moderní hrůzy se najde jen pár filmů, které zapůsobily na publikum tak silně jako kultovní klasika Wese Cravena z roku 1977 Hory mají oči. Drsný, divoký a napínavý příběh o obyčejné rodinné dovolené, která se najednou změní v boj o holý život. V roce 2006 se nechali jeho prací inspirovat mladí nadějní filmaři Alexandre Aja a Gregory Levasseur a natočili tento mrazivý hororový příběh znovu, pouze ho zasadili do 21. století.

Nová, brutální a znepokojující vizuální podoba si získala mnoho fanoušků po celém světě. Mistr hororu Wes Craven, který se k projektu připojil jako producent se nyní rozhodl stvořit pokračování HORY MAJÍ OČI 2, které má potenciál vyděsit další řadu filmových fanoušků. Jednotka vojáků Národní gardy má namířeno na základnu v Novém Mexiku, kam mají v rámci rutinní mise přivézt vybavení pro skupinu jaderných vědců. Když však na odlehlé výzkumné pracoviště přijedou, najdou jej zcela opuštěné.

Pak ale zachytí tísňový signál ze vzdálených hor a rozhodnou se vydat do kopců na záchrannou výpravu, protože si myslí, že by se tam mohli ukrývat pohřešovaní vědci - netuší však, že kráčejí přímo do náruče lidožravých mutantů, jejichž vražednému běsnění kdysi podlehla rodina Carterových. A tentokrát je hrozba ještě děsivější. Patriarcha mutantů Papa Hades má v plánu nechat naživu všechny chycené ženy, aby svému kmeni zajistil přežití. Skupina vojáků, jejímiž členy jsou i ženy, se musí pevně semknout, aby dokázala obstát v boji proti nepříteli, který je odhodlaný nedat vetřelcům sebemenší šanci.

horor 7

20. december 2009 at 18:44 | Vačička
HORY MAJÍ OČI


Plakát: Originální název: Hills Have Eyes, The
Žánr: Horor, Thriller
Rok výroby: 2006
Režie: Alexandre Aja

Motto

Ti šťastnější zemřou první.


POPIS

V dějinách moderní hrůzy se najde jen pár filmů, které zapůsobily na publikum tak silně jako kultovní klasika Wese Cravena z roku 1977 Hory mají oči. Drsný, divoký a napínavý příběh o obyčejné rodinné dovolené, která se najednou změní v boj o holý život. Nyní se divokými vizemi mistra hororu Wese Cravena - který se spolu s Marianne Maddalenou a Peterem Lockem k projektu připojil jako producent - nechali inspirovat mladí nadějní filmaři Alexandre Aja a Gregory Levasseur.

Filmaři přenesli tento mrazivý hororový příběh do 21. století a propůjčili mu novou, brutální a znepokojující vizuální podobu, která má potenciál vyděsit další generace filmových fanoušků. Všechno začíná typicky nepovedeným rodinným výletem. Clevelandskému policejnímu detektivovi "Big Bobovi" Carterovi (Ted Levine) se blíží výročí svatby s jeho upovídanou ženou Ethel (na Oscara nominovaná Kathleen Quinlan). V rámci oslavy tohoto jubilea se rozhodne vzít svou rozvětvenou rodinu na výlet do Kalifornie a doufá, že společné chvíle trochu napraví vztahy mezi jejími členy. Jeho nadšení však nikdo nesdílí. Nejstarší dcera Lynn (Vinessa Shaw) má obavy o bezpečí a pohodlí svého dítěte a její manžel, přívětivý Doug (Aaron Stanford) se děsí setkání se svým tchánem, která obvykle vyústí v nepříjemný konflikt. Dospívající dcera Brenda (Emilie De Ravin) není příliš nadšena z představy, že by měla kvůli utužování rodinných vztahů opustit své přátele, a největší starostí jejího bratra Bobbyho (Dan Byrd) je, aby si mohl hrát s jejich dvěma psy.

Nakonec se ale celá tahle rozklížená skupina úspěšně vydá na cestu, jenže pak ale otec Bob učiní nejhorší rozhodnutí ve svém životě - vezme to zkratkou. Celá Carterova rodina se najednou ocitá uprostřed rozlehlé pouště, kde není ani stopy po jakékoliv formě života. Když se navíc jejich vozidlo nečekaně porouchá, zůstanou v kritické situaci. Během jejich boje o přežití ve vyprahlé pustině se však objeví daleko větší nebezpečí - Carterovi si uvědomí, že nejsou tak sami, jak se ze začátku zdálo. V kopcích obklopujících poušť se nachází další skupina přeživších: zmutovaní, vyhládlí a krvežízniví potomci horníků, kteří zůstali v oblasti v době, kdy byla vystavena radioaktivitě v důsledku jaderných testů. Pokud chtějí mít aspoň naději, že přežijí, musí se Carterovi semknout a pokusit se divokým zrůdám, které se při lovu své kořisti nezastaví před ničím, postavit.

horor 6

20. december 2009 at 18:40 | Vačička
JEEPERS CREEPERS 2


Plakát: Originální název: Jeepers Creepers II
Žánr: Horor, Thriller
Rok výroby: 2003
Režie: Victor Salva

POPIS


Zrůdné netopýří monstrum zvané Creeper, žíznivý feťák lačný krve, opět přichází. Po 23 letech, na 23 dní. Probuzen a vytráven občerstvujícím zimním spánkem plánuje s morbidní chutí strašidelnou hostinu, kterou si chce stůj co stůj dokonale užít. Skupina basketbalistů a jejich koučů uvízne na dálnici. To je chvíle pro Creepera. Ovládne celý autobus. Oběti paralyzuje strachem a předzvěstí své odporné nenažranosti. Naštěstí se objeví Leland Palmer. Zuří a jde Creeperovi nemilosrdně po krku.

Jeepers (džííí..prrrs) ... Creepers (krííí..prrrs). . to je ta písnička, která v prvním díle hororu oznamovala, že nenasytná obluda Creeper je nablízku a touží po krvi. Další příběh s názvem Jeepers Creepers 2 přivádí do kin opět režisér Victor Salva s herci Ray Wisem a Travisem Schiffnerem. Creepera znovu představuje Jonathan Breck. Jeepers. Creepers ...mráz běhá po zádech . budete se bát!

horor 5

20. december 2009 at 18:36 | Vačička
JEEPERS CREEPERS

Plakát: Originální název: Jeepers Creepers
Žánr: Dobrodružný, Drama, Horor, Thriller
Rok výroby: 2001
Režie: Victor Salva

Motto

Co tě žere?


POPIS

Trish a její bratr Darry se vrací z univerzity domů. Jejich trasa vede přes jeden zapadákov za druhým. Už jsou na cestě pěkně dlouho, když si Darry všimne podezřelého pohybu v okolí starého opuštěného kostela. Jakoby se někdo něčeho ve spěchu zbavoval. O kus dál stojí stará šedá dodávka. Darry a Trish si nechtějí nic domýšlet a raději sešlápnou plyn. O chvíli později se ta zvláštní rachotina řítí za nimi. Po několika nárazech jsou vytlačeni ze silnice a se srdcem bijícím hrůzou jen sledují ...