January 2009

Vtipy

27. january 2009 at 16:10 | Vačička

Blondýnka stojí před zrcadlem a ptá se ho: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejkrásnější." Zrcadlo: "Uhni, nevidím!"Víte proč se blondýnky při bouřce usmívají? Protože si myslí, že je někdo fotí.Blondýnka jede po silnici a poslouchá rádio. Hlasatel vypráví jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takové jako ty způsobujou, že se nám lidi smějí. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"

Co se zeptá blondýna, když ji lékař řekne, že je těhotná? Pane doktore, a jste si jistý, že to dítě je moje?

Víte, proč mění blondýnky svým dětem suché pleny jen jednou za měsíc? Protože je na nich napsáno "až do šesti kilo".
Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší? Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček: No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.
Tatínek si se synem prohlíží knížku o umění: "Vidíš Pepíčku, takhle vypadají stavby v gotickém stylu." "Jé, tati, já nevěděl, že Gott je taky stavitel!"

Na autobusové zastávce zatahá chlapeček staršího pána za nohavici. "No, copak je, hochu?" "Máte rád lízátka?" "I kdepak." "Tak mi ho, prosím, podržte, potřebuju si zavázat tkaničku.""Představ si, mami, Pepíček včera přišel do školy špinavý a paní učitelka ho za trest poslala domů." "A pomohlo to?" "To se ví, dneska přišla špinavá celá třída.""Jean, přineste mi klavír."
"Proč pane?"
"Zapomněl jsem si na něm doutník."


Při skleničce whisky se ptá lord lorda:
"Vaše lordstvo, hovoříte při souloži se svou ženou?"
"Ano, pokud je po ruce telefon."Vypráví takhle stařičký lord ve společnosti své zážitky z mládí:
"J-j-jdu tak-k-khle s-s-savanou a n-n-najednou proti mě t-tygr, t-t-tak... v-vytáhnu p-pušku a... a... p-p-posral jsem se!"
"Ale lorde, to je pochopitelné, v takové situaci by snad každý..."
"H-h-h-h-hlupáci, t-t-teď jsem se posral!"vtipy o cikánech

"Dežo, kde robiš?"
"Na letištu"
"A s čím lítáš?"
"S hadrem po schodech."Eržika se ptá: "Mamo, co je to ta svatební noc?" "To je to, když ti tvůj Dežo dá to svoje nejcennější tam, co ty chčiješ."
"Mamo, Dežo by svoje adidasky nikdy nedal do dřezu!"


Cigán Dežo měl furt ve škole samé pětky, tak ho rodiče dali do jiné školy.I tam to bylo to samé, tak ho dali do církevní školy. Dežo přijde domů,v žákovské knížce samé jedničky, a táta se ho ptá, jak je to možné. Dežo odpoví: "Tato, přijdu do třídy, tam visí borec na kříži. Přijdu do tělocvičny, tam další borec na kříži.Přijdu do jídelny, tam další borec na kříži... Tam se s nikým neserou!!!!"
Chytí cikán zlatou rybku. Když mě pustíš, splním ti tři přání. Já bych chtěl jenom jedno, abych byl bílej. Dobře, přeplav rybník. Cikán ho přeplave a je bílej. Běží domů, vezme manželku a deset dětí a maže zpět k rybníku. Aranka přeplav, Aranka přeplave a je bílá. Teď nejstarší synek Fero. Když je v polovině, začne se topit. Táto, kluk se topí! Otec se podívá a řekne: "ser na něj, vždyť je černej!

Povídá cikánka manželovi: "Hej Dežo, vzali nam dítě na zvláštní školu."
"Tak ať studuje, když na to má."

Malý Fero najde lžičku, jde s ní za otcem a ptá se, co to je. Otec neví, ale ať se prý zeptá dědy, že ten zná svět a určitě poradí. Ptá se tedy dědy. Ten si lžičku chvíli prohlíží, zařve a zahodí ji: "Fuj, to je semínko od lopaty!!!"

Přijde cikán do obchodu a ptá se prodavačky: "Máte tady ten výrobek, který se jmenuje stejně jako já?"
"A co máte přesně na mysli?"
"No přeca Dežo Dorant."
Srandovní obrázky

27. january 2009 at 15:49 | Vačička
Michael Jackson po poslední plastice:

Homer Simpson- Král Koblížků
Co mají teroristé v hlavě??

Mr. Bean na pláži

Bez komentáře!!!!!

Snajpr v akci
Najdi ptáčka na obrázku
Skok přes překážkyNemám rád koupání!!!
Instantní kočka!!!
Kung-fu morče


Méďa Béďa na veřejných záchodcích

Omlouvám se

Hvězdy

27. january 2009 at 15:14 | Vačička

Rihanna

Miley Cyrus
Avril LavigneAshley Tisdale


Zac Efron

Zac a Vanessa


Brad Pitt

26. january 2009 at 19:01 | Vačička

Brad PittBrad Pitt

Datum narození (místo):
18.12.1963, Shawnee, Oklahoma

Národnost:
americká

Životopis (biografie) / Informace:
Brad Pitt - modrooký blonďák, filmová hvězda, kterou už nyní zná snad celý svět. Patří mezi nejkrásnější i mezi nejvíce sexy muže planety. Idol dívčích srdcí, který rád mění svou image a který sám sebe za přílišného hezouna nepokládá.

William Bradley Pitt se narodil 18. prosince 1963 ve znamení střelce ve městě Shawnee v americkém státě Oklahoma. Jeho matka se jmenovala Jane a byla výchovnou poradkyní, jeho otec se jmenoval Bill a byl manažerem dopravní společnosti. Má bratra Douga a sestru Julii. Narodil se sice v Oklahomě, ale své dětství prožil ve Springfieldu, ve státě Missouri.

V letech 1978 - 1982 byl žákem střední školy Kickapoo. Vynikal v tenise a basketballu, chodil do sboru a účastnil se dramatického kroužku. Po absolvování střední školy se rozhodl pro studium na Univerzitě v Missouri a zvolil obor žurnalistika se zaměřením na reklamu. Studia nedokončil, těsně před závěrečnými zkouškami odjel do Kalifornie s pouhými 325 dolary v kapse. V Los Angeles chtěl navštěvovat divadelní kurzy, a tak musel nejdříve pracovat: roznášel vzorky cigaret, převlečený za kuře stál před restaurací El Pollo Loco a byl také hlídačem bazénů. Jako většina dnešních filmových hvězd i on začínal s menšími televizními rolemi v seriálu "Dallas", v sitcomu "Growing Pains" a epizodách "Jump Street" s Johny Deppem. Postupem času přicházely role důležitější.

Po propadákách "Cutting Class" i "Happy Together" následoval úspěšnější film "Smrt přišla brzy", kde se Brad sbližuje s Julitte Lewisou, se kterou se však v roce 1993 rozchází.

Opravdový zvrat ale přichází až v roce 1991 s filmem "Thelma a Louise", kde se seznamuje s Geenou Davisovou. Už prvních 14 minut prozradilo, že Brad Pitt bude vynikající herec a že jeho kariéra bude opravdu dlouhá. Své kvality potvrdil i ve snímku "Teče tudy řeka" (A River Runs Through It - 1992).

Nominaci na Zlatý glóbus mu v roce 1994 přináší snímek s Julií Ormondovou "Legenda o vášni". V tomtéž roce ještě zazáří po boku Toma Cruise ve filmu "Interview s upírem". O rok později si jej režisér David Fincher vyžádá pro temnou kriminálku "Sedm", kde hraje společně s Morganem Freemanem a Gwyneth Paltrow, která se stává jeho další přítelkyní. Dokonce se spolu i zasnoubí, ale v roce 1997 se rozchází.

První Zlatý glóbus a zároveň první nominaci na Oskara mu přináší film "12 opic" (1995) režiséra Terryho Gilliama. Ve filmu "Spáči" (1996) se objevuje s Robertem De Nirem, Dustinem Hoffmanem a Kevinem Baconem, po boku Harrisona Forda ve filmu "Tichý nepřítel" (1997).

Nezapomenutelná je postava Heinricha Harrera z filmu "Sedm let v Tibetu" (1997), kde Brad ztvárňuje hlavní roli rakouského horolezce a za kterou mu byl zakázán vstup na území Číny. V roce 1998 jsme ho s Anthony Hopkinsem mohli vidět ve filmu "Seznamte se, Joe Black". Dalším snímkem byl "Klub rváčů" (1999), kde jsme mohli Brada Pitta vidět v roli Tylera Durdena, a za které inkasoval shodně po 17 500 000 dolarů.

Guy Ritchie ho obsadil do role cikánského boxera Mickeyho O'Neila ve filmu "Podfu(c)k". S Julií Robertsovou si zahrál v roce 2001 a to ve filmu "Mexičan". Proslavil se i rolí Rustyho Ryana ve filmu "Dannyho parťáci". V roce 2002 natočil filmy "Milujte svého zabijáka", "Hollywood, Hollywood", v roce 2003 ve snímku "Sinbád: Legenda sedmi moří" a na rok 2004 se připravuje "Trója" a "Pan a Paní Smithovi", za které by měl dostat celkem 37 500 000 dolarů.

Brad Pitt je majitelem panství v hodnotě 1,7 milionů dolarů v jižní Kalifornii. Od 29. července 2000 je ženatý se slavnou herečkou Jennifer Anistonovou, kterou známe především ze seriálu Přátelé. Brad kouří už od šesté třídy, oblíbeným nápojem je káva a pivo, oblíbeným jídlem je pizza a ze sportu má nejraději cyklistiku, tenis a horolezectví. Nejdříve jezdil v Jeepu Cherokee, nyní ho můžeme vidět v černém GMC SUV.CHYBY VE FILMECH

26. january 2009 at 19:01 | Vačička

Shrek 2
Když je Shrek s kocourem a oslíkem v továrně na lektvary a má na sobě oblečení pomocníka, říká: "Fajn, že je pátek kámo." O den později sedí s oslíkem a kocourem v baru. Kocour pije mléko a říká: "Nesnáším pondělky."
Když se v chatrči dívají vlk, Pinochio, perníček, myši a spol na tv právě dávají jak policie chytila Shreka a Oslíka na útěku. Když Shrek křičí: "Jsem Shrek, její manžel Shrek." Pinochio to přetočí zpátky a zastaví, ale přitom je to přímý přenos, nebo rozhodně alespoň program v televizi a ne video.
Když se Srek mění zpátky ve zlobra, tak má úplně jiné šaty než měl jako člověk...
Na začátku dostane Fiona od Shreka prsten. A ten se jí po dobu celého filmu ztrácí a zase objevuje.
Při večeři s Fioninými rodiči Shrek vykašle žičku do prostřed stolu. Ale v následujících záběrech tam už není.
Shrek vykašle lžičku do prostřed stolu......ale přitom tam potom již není.
Když si Shrek čte Fionin deník, tak si všimněte, že se velikost deníčku průběžně mění.


Když Jack verbuje novou posádku, hrozí mu Marie pravou rukou. V jednom záběru má vztyčenou levou ruku.
Hrozba pravou rukou......nebo snad levou?
Když Will a Jack spolu šermují v kovárně, baví se spolu o tom, že by si Will měl najít holku. Když se na chvilinku zastaví a Will Jackovi objasňuje, proč trénuje tři hodiny denně se šavlí, objeví se jeho elfské tetování z Pána prstenů.
Elfské tetování z Pána Prstenů.
Ve scéně, kdy Jack křičí na posádku: "Na palubu vy prašivý psy." je v levém rohu vidět člen štábu v kovbojském klobouku, bílé košili s krátkým rukávem a slunečními brýlemi, jak kouká na moře.
Ty nám nějak do záběru nepatříš...
A ještě jedna chybička ve scéně s Jackovým člunem. Když vystupuje na molo zvedá pravou nohu, ale po změně úhlu kamery dopadá na levou.
Vykračuje pravou......a dopadá levou.

Angelina Jolie

26. january 2009 at 18:57 | Vačička

Místo narození

Los Angeles, CA, USA

Datum narození

4. června 1975 (B

líženci)

Kam si napsat o autogram

Angelina Jolie
c/o Geyer Kosinski
955 South Carrillo Drive
Suite 300
Los Angeles, CA 90048

Filmografie:
2004 Love and Honor - Catherine the Great
2004 Mr. and Mrs. Smith - Jane Smith
2004 Shark Tale - Lola
2004 Alexander - Olympias
2004 Sky Captain and the World of Tomorrow - kapitán Franky Cook
2004 Zloděj životů

/Taking Lives/ - Illeana
2003 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života /Tomb Raider 2/ - Lara Croft
2003 Hranice zlomu /Beyond Borders/ - Sarah Jordan
2002 Život nebo něco takového /Life or Something Like It/ - Lanie Kerigan
2002 E! Rank: 25 Toughest Stars (TV) - sama sebe
2001 The Big Breakfast (TV seriál) - sama sebe
2001 The 73rd Annual Academy Awards (TV) - konferenciérka (nejlepší vedlejší
role)
2001 Sedmý hřích /Original Sin/ - Julia Russell
2001 Larry King Live (TV sho

w) - sama sebe v epizodě: "Larry King Weekend"
2001 Lara Croft - Tomb Raider /Lara Croft: Tomb Raider/ - Lara Croft
2000 60 sekund /Gone in Sixty Seconds/ - Sara 'Sway' Wayland
1999 Sběratel kostí /The Bone Collector/ - Amelia Donaghy
1999 Bláznivá runway /Pushing Tin/ - Mary Bell
1999 Narušení /Girl, Interrupted/ - Lisa Rowe
1999 AFI's 100 Years... 100 Stars (TV) - sama sebe
1998 Podoby lásky /Playing by Heart/ - Joan
1998 Zločin a trest v New York City /Hell's Kitchen/ - Gloria McNeary
1998 Gia /Gia/ (TV) - Gia Marie Carangi
1997 True Women (TV) - Georgia Virginia Lawshe Woods
1997 Ruce od krve /Playing God/ - Claire
1997 George Wallace (TV) - Cornelia Wallace
1996 Mojave Moon - Eleanor

'Elie' Rigby
1996 Love Is All There Is - Gina Malacici
1996 Foxfire - Margret 'Legs' Sadovsky
1995 Bez Důkazů /Without Evidence/ - Jodie Swearingen
1995 Nebezpečná síť /Hackers/ - Kate Libby
1993 Cyborg 2 - Casella 'Cash' Reese
1982 Lookin' to Get Out - Tosh

Zajímavosti, drby


Má Oscara za vedlejší roli v jinak nepříliš ceněném snímku Narušení (19

99).

Angelina se proslavila nejen svými filmy, ale i bouřlivým stylem života. Byla dvakrát vdaná: za herce Jonnyho Lee Millera a poté Billyho Boba Thorntona. Vztah s Billy Bobem ovšem ukončila žárlivost na adoptivního kambodžského syna Maddoxe, kterého si pár osvojil v březnu 2002.

Letos v červenci adoptovala další dítě: tentokrát holčičku z Etiopie a dala jí jméno Zahara Marley Jolie.

Její otcem je slavný herec John Voight (Půlnoční kovboj, Mission: Impossible, U-Turn, Lara Croft: Tomb Raider - jako Lařin zesnulý otec, Lovci pokladů).

Má francouzské, indiánské a dokonce i české předky (dědeček jejího otce byl z Čech).

V současnosti chodí s Bradem Pittem a čeká s ním čeká dítě!

Výroky


"Když někoho milujete hrozně moc, můžete mu samou láskou i zlomit vaz."

"Jsi mladá, jsi opilá, jsi v posteli, máš v ruce nůž a prostě se to stane." (reakce na obvinění, že řeže své partnery nožem!)

"Opravdu mám vedle postele nůž, ale obvykle ho používám na otvírání dopisních obálek."


"Klidně bych někoho zabila! Samozřejmě bych však byla raději, kdybych ten krásný steelfighter s vykládanou rukojetí nemusela nikdy použít."

"Vždycky jsem nesnášela lidi, kteří byli šťastní a pořád se usmívali. A teď jsem jako oni!"

"Jeden pokoj ve svém domě jsem dala celý vyčalounit. Je určen pro ty noční chvilky, kdy chcete jeden druhého samou láskou zabít."

"Jsem herečka ... člověk, který se rád ukazuje. Třeba na titulních stránkách časopisů. Ano, jsem to já, ale občas nad odvážnějšími obrázky brečím, protože si připadám jako děvka."

Životopis:

Angelina Jolie Voight, se narodila 04.06.1975 jako Blíženec herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Bok po boku se svým otcem si již v pěti letech zahrála v komedii režírovanou Halem Ashbym "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga a v šestnácti už z Angie byla profesionální modelka v Londýně, Los Angeles a New Yorku. Mimo svět modelingu se Angelina objevila také v hudebních klipech Lenny Kravitze, Rolling Stones, Lemonheads či Meatloaf. Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde prvně hrála v divadelní produkci. Když školu dokončila, začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema, kde natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Havena Voighta. V roce 1993 se objevila v menší filmové roli filmu "Cyborg 2" a o dva roky později získala svou první hlavní roli, ztvárňující počítačového hackera, ve filmu Nebezpečná síť "Hackers". Tato role ji přinesla velké uznání a také lásku a manžela Jonny Lee Millera. Tisk se mohl o Angie poprat poté, co na svou svatbu přišla v černých kožených kalhotách a bílé košili, na kterou svou vlastní krví napsala jméno svého nastávajícího. Krev v

šak lásku nezpečetila a po necelém roce se vztah rozpadl. Následovaly role ve filmech, jako "Love in all there is"(1996) nebo thriller Ruce od krve "Playing God"(1997). Další filmy již nesly i ocenění: Za roli Cornelie Wallaceové v dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus

za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na cenu Emmy. Avšak do světa ji zatím nejvíce vyzdvihl snímek "Gia", autobiografické ztvárnění života lesbické modelky Gii Marie Carangiové, která zemře na AIDS. Za tento film získala druhý Zlatý glóbus a nominaci na Emmy. Po těchto velkých úspěších byla stále častěji k vidění na obálkách slavných časopisů a televizních talk show. Role se začaly hrnout a v roce 1996 se Angelina Jolie objevila v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart". Příští rok dostala roli v komedii Bláznivá Runway "Pushing Tin", kde se zamilovala do Billy Bob Thorntona. V témže roce si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector", natočeném podle bestselleru spisovatele Jefferyho Deavera. Velmi významný úspěch si na konto připsala v roce 1999 za roli psychopatické Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted". Za tuto skvělou roli získala Oskara! Poté si Billyho Thorntona vzala. Láska s o dvacet let starším mužem než je ona byla známá všude svou nesmrtelností. Nové milénium přineslo Angelinu ve filmu "Gone in 60 seconds" Šedesát sekund, kde si zahrála s Nicolasem Cagem zlodějku aut. Rok 2001 byl ohromným úspěchem: nejdříve se objevila v erotickém thrilleru Sedmý hřích "Original Sin" s Antonie

m Banderasem a následně jako Lara Croft, populární hrdinka počítačové hry Tomb Raider, ve filmu "Lara Croft: Tomb Raider", který ji vynesl ještě o stupínek výše. Při natáčení v Kambodži si zamilovala několikaměsíčního chlapce jménem Maddox a spolu s manželem ho adoptovali. Její láska se soustředila na chlapce a Billy Bob začal žárlit načež se jejich manželství rozpadlo a Angelina koupila dům v Londýně.
Happy Feet...

26. january 2009 at 12:22 | Vačička
Happy Feet - plakát
"Everybody Dance Now!"

Příběh filmu Happy Feet se odehrává v Antarktidě, v Království tučňáků, kde si každý mladý tučňák hledá svůj životní protějšek zpěvem písně. Náš hrdina Mumble bohužel nezazpívá ani notu… zato však umí skvěle stepovat! Mumbleova neschopnost zpívat bohužel také znamená, že nikdy nezíská přízeň své milované Glorie, nadané pěvkyně, po které touží celé Království. Když se Mumble blíží dospělosti, jeho okolí je už ochotno jej přijmout mezi sebe. Má to však jeden háček - musel by se vzdát svého stepování a zařadit se. Což odmítá a tak se stává vyděděncem. Aby toho nebylo málo, v okolním moři došly ryby a stařešinové národa obviňují Mumbleho, že je za to kvůli svému výstřednímu chování na vině on. Mumble zůstává věrný sám sobě, ale přesto se vydává na dobrodružnou cestu přes celou Antarktidu, aby zjistil, v čem vězí nedostatek ryb. Během cesty se Mumble spřátelí se spoustou komických postaviček, které jej naučí, že jedna z nejdůležitějších věcí na světě je důvěra v sebe sama. Nakonec také Mumble vyřeší velkou rybí záhadu a vrátí se domů jako hrdina. A světe div se, v záchraně Království mu pomohlo stepování!
Český název: Happy Feet
Originální název: Happy Feet
Natočeno: Austrálie/ USA 2006
Režie: George Miller
Scénář: John Collee, Warren Coleman
Hudba: John Powell
Délka: 87 minut
Žánr: Dobrodružný/ Animovaný/ Rodinný/ Muzikál
Distributor: Warner Bros


**Dollz**

26. january 2009 at 12:21 | Vačička


Wallpapery s tematikou The Sims 2 a 3

23. january 2009 at 15:20 | VačičkaPokud jsi byl na mém blogu.....

21. january 2009 at 19:08 | Vačička
Pokud jsi byl na mém blogu.....

KROJE

19. january 2009 at 14:45 | Vačička

Kroje Moravy
Krumvířské


Slavnostní kroj na hustopečskuJežííšek:D

1. january 2009 at 18:17 | Vačička

"Celý měsíc budu hodný, když mi přineseš počítač..."


hlášky z filmů

1. january 2009 at 18:16 | Vačička

film Pelíšky:

"Mami, mami, brácha je mrtvej! … Strejdo, má hlavu v troubě a tráví se."
"V naší elektrický troubě? To snad ne!"

"Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!" :)

"nesmrtelná" trilogie Slunce seno...

"Prosim tě, nedejchej na mě. Táhne z tebe pivo a smrděj ti nohy, di si ho umejt, dobytku jeden! To je život!"

"Drž to pořádně, nebo ti jednu fláknu! - Se pobleju! - Aby ses neposral! - Furt králíka! Každej den máme králíka! Ani Pinďa to už nežere. Viď Pinďo, že už nechceš králíka?"

"Jsem pro ní moc tlustej… - Tlustej? A kde?"

"To mi říkala Růžena z prasečáku!"

"Se pobleju! Aby ses neposral."

a hafo dalších...:)

Sněženky a machři

"Teda, ty máš péro, Viki!"

"Vydrž, Prťka, vydrž!!!" :)

"Mácha, nelež na tý zemi, nastydneš! - Polib mi prdel…"

"Po dědovi. No přece se to nevyhodí."

Snowboarďáci

"Seš teplej nebo co?"

"..a nečum"

"to jenom dostříkám.."

Shrek

"vyliž mi polevu" (perníček:)

"Jo, jo, prej sejra. Vím, co sem cejtil a sejra to tutově nebyl… Ten bych poznal, to si teda piš!" (Oslík)

Samotáři

"Jo, jasně, státní hymna, dyť já jenom že jí nehráli takle dlouho instrumentálně, tak sem na ní zapomněl …"

"Počkej máš pravdu. Třicet mi je."

"No, máme tady výborný koláčky."

"Tys nás zapálil?"

"Hele, Hanko, já ti musim něco říct. Já sem myslel, že teď spolu budem chodit, ale kluci z kapely mi řekli, že už jako…, že už jako jednu holku mám."

Jedna ruka netleská

"Řikám ti, vo kuřata se nestarej. A žádný orly jsi neviděl…" (Jan)

"Ty kreténe, dneska mi ukradli auto, rozbili vokno a teď musim potkat takový hovado, jako seš ty… Panebože, za co mě tak trestáš?" (táta)

ářčáář,,Sejdem se tu za 20 minut."
,,Já nemám hodinky..."
,,Tak za 15"Perníková věž

"Tvůj fotr měl sjetou gumu. Před dvaceti rokama."

"Něco po mě lezlo. Něco hnusnýho po mě lezlo.
To není pravda, vždyť já spím. Spím jak zabitej"

Doba ledová

"Podívej se mu do kalhot."

"Protože ty jsi ho chtěl vrátit! Protože seš malej, bezvýznamnej a protože jinak ti jednu vrazím!"

Příběhy obyčejného šílenství

"Jak na něj bafáš? BAF!No jo,ale ty na něj nebafáš,ty na něj HAFÁŠ,proto se neleká!"

"Vy máte demenci v rodině!"

"No hele, ale ty fakt nevypadáš dobře.
No ale já tak vypadám normálně."

Vesničko má středisková

"A uši sis myl?" (Na Otika)

"Poskakuješ jako koza." (na poskakujícího Otíka:)

Někdo to rád blond

"ČNNP! Čas někomu nakopat prdel."

Britney: Já budu ZM.
Kevin: Co je ZM?
Tiffany: Stane se z ní zlá mrcha!

Plnou parou vzad

"Ježíši! Teplýho dědečka sem ještě neviděl..."

"Jsme na lodi GAYů! Velký Gé velký Á velký Ypsilon!"

"Podal bys mi prosímtě ten sýrovej penis?"

"Štípni mě. Au. Neříkal jsem do zadku.
Neříkal jsi kam."

Žába k zulíbání

"Všude jsou chlupy. V nose, v uších, na bradě. Mám strach se podívat ještě někam. Jsem jak reklama na chlupy."

Vřískot

"Život je jako film. Jenom si nemůžeš zvolit žánr."

Rebelové

"What is it?
Auto vole!"

Pravá blondýnka

"Pokud se do třiceti chci stát spoluvlastnicí právnické firmy, tak nepotřebuju ucho, jako seš ty."

"Váš pes je zřejmě homosexuál!"

Hele vole,kde mám káru

Jesse: Hele vole, kde mám káru?
Chester: Kde ji máš?
Jesse: Hele vole, kde mám káru?
Chester: Kde ji máš?

Prci prci prcičky

"a jednou na hudebním táboře...:o)" (dál to určitě znáte:)

Kurvahošigutentág: Dědictví

"Kde sem to skončil? No přece v parlamentu"

ářčáář"Co čumíš ty hovne?"

"Ty nás tady necháš čekat jak nějaké rusy na chleby"

"Mě je tak blbě že nemám ani tužku"

"Co to je? Ty nožiska a to krčisko to je pštros ne?"

"Nazdraví krasavico"

"Tady se bude kůřit jenom z komína"

"Kurvy jedny šikmooké"

"Nová doba, nová doba host vhazuje vrchního"

"Kájo já ťa znám. Sem tě viděl v televizi...."


No teda kluci

1. january 2009 at 18:15 | Vačička

No teda kluci že se nestyďíte????

ON:"Konečně, už jsem se nemohl dočkat!"
ONA: "Já odjíždím."
ON: "To nemyslíš vážně!"
ONA: "Byl jsi mi věrný?"
ON: "Samozřejmě, na každém kroku."
ONA:"Nezahýbal jsi mi?"
ON: "Šílíš?!"
ONA: "Tak tedy zůstanu."
.
!!!!!!PŘEČTI SI TO OD ZDOLA NAHORU!!!!!!!!

(dobrý že??)=)


chichi

1. january 2009 at 18:15 | Vačička

jaký jsi typ??

1. january 2009 at 18:09 | Vačička
Pokud jsi jarní typ tak máš:
*Modré, zlatavě hnědé nebo zelené oči.
*Tvoje vlasi jsou světle nebo medově blond či mají odstín jemně do červena.
*Pleť máš světlou se sklonem k pihám.

Měla bys nosit:
*Svůj vzhled podtrhneš pudrovými barvami jako jsou starorůžová,holubičí modř,smetanové a béžové odstíny a další pastelové barvit.
*Samet, matující efekty, světlé oprané džíny, huňaté pletené svetry.
*Krajky s perličkami, volánky a jemné zdobení.
*Stříbrné šperky.

Rozhodně nenos:
*Jasně křiklavé barvy, bdš v nich působit bledě.Především to platí pro černou a studenou bílou.
*Výrazné materiály jako plastik a hladká kůže.
*Výraznou růžovou- budeš působit jako barbie.
*Zlaté šperky-budou na tobě působit kýčovitě.
JASNÝ LETNÍ TYP

Pokud jsi letní typ pak máš:
*Modré, zlatavě nebo sytě hnědé oči.Případně máš kolem duhovky šedomodrý kroužek.
*Barva tvých vlasů je blond, popelavá blond, hnědá nebo tmavě hnědá.
*Tvá pleť je světlá s lehkým růžovým podtónem, snadno se opálíš.

Měla bys nosit:
*Barvy jako tmavě červená, jahodově růžová,trávově zelená, tmavě modrá nebo zemité barvy jako hnědá- to podtrhne barvu tvé pleti a vlasů.
*Barevný manšestr, modré džíny, kůži.
*Výrazné doplňky.
*Šperky vol dřevěné nebo kovové v teplé zlatavé barvě a v bronzových tónech.

Rozhodně nenos:
*Černé nebo tlumené barvy jako je třeba šedivá, budeš v ní vypadat unaveně.
*Mixy výrazných barev-vyber si buď červenou nebo modrou variantu.
*Chladné látky jako nylon nebo satén.Raději vol oblečení z bavlny.
*Stříbrné, lesklé látky- působí příliš chladně a budeš v nich vypadat bledě.
*Stříbrné tóny šperků.


TEPLÝ PODZIMNÍ TYP


Pokud jsi podzimní typ pak máš:
*zelené, šedivé nebo hnědé oči, které mají spíše světlou intenzivní barvu.
*Barva tvých vlasů má červenozlatý nádech-měděná blond až kaštanová.
*Tvá pleť je hodně světlá s drobnými pihami a citlivá na slunce.

Měla bys nosit:
*Teplé zemité a přírodní barvy jako je bordó, hnědá a olivová.
*Petrolejová a zelené odstíny podtrhnou barvu tvých očí a růžová s fialovou zas rozzáří barvu tvých vlasů.
*Satén, pletené věci, tvíd, kůži.
*Teplé zlatavé tóny a šperky lichotí barvě tvé pokožky.
*Skvěle se k tobě hodí vyšívané a jinak zdobené tašky.

Rozhodně nenos:
*Silně žlutavé tóny jako je meruňková nebo příliš studeé pastelové odstíny jako je dětsky modrá nebo šeříková.
*Stříbrné lesklé věci a látky působí příliš chladně.
*Umělé tašky ve výrazných barvách jako je růžová nebo neonově zelená, působí příliš kýčovitě.
CHLADNÝ ZIMNÍ TYP

Pokud jsi zimní typ pak máš:
*Modré, šedé, zelené nebo tmavě hnědé oči.
*Tmavě hnědé až černé vlasy.
*Světlou pokožku s růžovým nebo olivovým podtónem a někdy působíš bledě.

Měla bys nosit:
*Studené tóny červené, královskou modř, černou, ledově modrou, šedou a srudené metalické tóny.
*Šedé nebo tmavé džíny, vlněné oblečení, lesklé nylonové punčocháče a směsové materiály.
*Černobílý vzor, kontrastní barvy a jasné střihy.
*Stříbro, střas nebo nápadné doplňky z barevného plastu.
*Elegantní kožené tašky.

Rozhodně nenos:
*Teplé tóny jako-hořčicově žlutá, bordó a zemité barvy, budeš v nich působit bledě.
*Vyhýbej se svítivým barvám.
*Béžový look- celý model a doplňky v barvě pleti nebo světle béžové.
*Teplé bronzové a zlatavé tóny, ubírají ti na svěžeti.
*Hravé tašky s výšivkami.

triky na kluky:-)

1. january 2009 at 18:08 | Vačička
1.ZAHOĎ MINDRÁKY
Nemám kluka, protože...Konec výmluvám.Jsi, jaká jsi, a taková se měj ráda.

2.HLEDEJ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ
Na intelektuála nenarazíš na diskotéce.Promysli si, jaký typ kluka vlastně chceš, a pak hurá na lov.

3.BUĎ TROCHU SEXY
Ve vytahané mikině ho neupoutáš.Zvýrazni svou ženskost, ale ne vyzývavě.

4.KAMERA,KLAPKA,JEDEM
Zapomeň na plánování.Předem nalajnovaný scénář zaručeně zkazí tvá očekávání o vztahu.

5.MLUV S NÍM
Kino nebo koncert není ideální pro první rande.Moc si tam nepokecáte.

6.NEMUSÍ TO BÝT DRUHÝ ORLANDO BLOOM
Nehledáš kluka z plakátu.Každý má své chyby, a i tvůj vyvolený je bude mít.Určitě ale má i přednosti.

7.ZALICHOŤ MU
Smiř se s tím, že kluci jsou hrozní ješitové, a zkus toho trochu využít.

8.ZAHRAJ SI NA TAJNOU CTITELKU
Jestli nemáš odvahu vyrukovat se svými city přímo, pošli mu SMS.Zvědavost mu nedá.

9.BUĎ TRPĚLIVÁ
Nenech se odradit prvním odmítnutím.Na světě je přece tolik kluků.

10.ZACHOVEJ SI SVŮJ VLASTNÍ STYL
Nesnaž se připodobnit spolužačkám, kterým kluci leží u nohou.Dostaň ho svou přirozeností.

11.BUĎ KOČKA ZA VTEŘINKU.
Ikdyž nemáš zrovna účes jako hollywoodská hvězda a na bradě ti raší pupínek, kluka zaručeně okouzlíš širokým úsměvem.Díky němu ostatní přehlédne.

12.CHODIT S NÍM BUDEŠ TY!
Ikdyž se tvůj vyvolený nelíbí tvým kámoškám a mamka ho nazývá podivným individuem, nedej na jejich remcání.Hlavně že se líbí tobě.

13.MALÁ LEŽ NEVADÍ
Bojíš se ho pozvat na rande?Nabídni mu společné kino s partou, a až dorazí, měj přichystanou výmluvu, že ostatní to odřekli.Nebo zkus osvědčené doučování.

14.KRÁSA NENÍ VŠECHNO
Určitě máš stanovená kritéria, jaký by tvůj kluk měl být.Blonďák, modrooký, svalnatý...Ale bacha, krása není všechno.S namyšleným lenochem si moc neužiješ.

15.V POKOJÍČKU HO NEPOTKÁŠ
Jestli o svém princi sníš zavřená doma, určitě se ho nedočkáš.Večírky, diskotéky, akce s partou..Právě tam máš největší šanci, že narazíš na svou big love.

pocení

1. january 2009 at 18:07 | Vačička
V horku se člověk potí. A je to správné, protože pot zchlazuje, ale také čistí póry a vyplavuje z těla "odpad". Současně však bakterie, které na kůži pot rozkládají, způsobují nepříjemný tělesný pach.
Abychom po celý den zůstalí svěží, je nejlépe odstartovat do něj vlažnou sprchou. Důkladnější umytí deodoračním mýdlem pomáhá po delší dobu tělesný pach potlačit. Ideální jako dodatečná "záruka svěžesti" jsou deodoranty. Sice neomezují vylučování tekutin z povrchu těla, ale vážou na sebe nežádoucí pachové složky. Deodoranty, které mají přijít vždy na čistou a dokonale suchou kůži, existují ve formě sprejů, krémů nebo pevného želé. Deo-zásyp má vedle dezodoračních účinků také schopnost odsávat vlhkost. Antiperspiranty mají účinek adstringující (stahující), čímž brání nadměrnému pocení. Zatímco čisté deodoranty můžeme používat vícekrát denně, antiperspiračnní prostředek bychom neměli použít častěji jka za jeden den!

co znamena když kluk řekne:..

1. january 2009 at 18:06 | Vačička
Tak tady máte slova který říkají kluci a co to ve smyslu znamená!
Zavolám ti!!!................................... Někdy v příštím životě.
Věrnost!!!........................................ Slovo které se vztahuje výhradně pro fotbalové družstvo.
Potřebuju víc prostoru!!!.................. Pro všechny ostatní holky.
Nechceš namasírovat???............. Chci zkusit štěstí.
Není tu moc horko?????............... Svlékni se.
Ahoj, máš fajn kámošku................ Líbí se mi a tebe jen musím využít.
Je ošklivá, Je lesbička..................... Nestála o mě.
Nejsem připravený........................ Přinejmenším ne s tebou.
Můžeme být kamarádi.................... Je konec a nejspíš se vidíme naposledy.

Péče o nehty na rukou

1. january 2009 at 18:05 | Vačička
1
konečky prstů ponoř do lázně z 1,5 litru teplé vody a vymačkané šťávy z jednoho citronu. vydrž 5 minut.
2
do nehtů vetři zpevňující krém určený speciálně pro výživu nehtů.
3
malým štětečkem nanes na nehet odstraňovač nehtové kůžičky. vatovou tyčinkou pak můžeš kůžičku jemně zatlačit k lůžku nehtu.
4
odumřelou kůži odstraň krouživými pohyby. odstraňovač nehtové kůžičky pak jednoduše setři.
1.
pomocí vatové podušky a odlakovače ostraň zbytky starého laku na nehty. pokud jsi měla na nehtech tmavý lak, budeš potřebovat více podušek. když spěcháš - použij odlakovací ubrousky, které jsou už odlakovačem napuštěné.
2.
a už jdeme na manikúru a začneme pilníkem. vezmi pilník mezi palec a ukazovák a piluj od vnější strany k vnitřku, nikdy tam a zpět - to nehty třepí.
3.
pro zkrácení nehtu použij klidně hrubý pilník, ale pro konečné zbroušení sáhni
1
jako základ aplikuj zpevňovač nehtů. ten vyplní případné rýhy v nehtu a postará se o to, aby ti šel barevný lak později bez problémů odstranit.
2
po úplném zaschnutí zpevňovače nanes tenkou vrstvu laku.
3
při lakování začínej vždy uprostřed nehtu, až pak doplň lak i do stran.
4
po několika minutách celý postup zopakuj. u světlého nebo matného laku je někdy nutná i třetí vrstva laku.